Złoty bit

Wypróbuj BizCRM przez dwa miesiące za DARMO!Wypróbuj BizCRM przez dwa miesiące za DARMO!

Aplikacja BizCRM firmy Possible została wyróżniona nagrodą Złoty Bit podczas V edycji Konferencji CRM Gigacon 2009.

Nagrodę przyznawali uczestnicy konferencji: dyrektorzy oraz kierownicy działów wdrożeń, działów handlowych i marketingowych, kierownicy działów IT, osoby odpowiedzialne za działy obsługi i kontakty z klientami. O wyborze BizCRM zdecydowała przede wszystkim jego ogromna elastyczność, unikalna budowa modułowa, która pozwala na rozbudowę aplikacji w dowolnym czasie, prosta integracja z systemami firm trzecich oraz możliwość częściowej samodzielnej konfiguracji aplikacji w ramach posiadanych modułów. Głównymi korzyściami ze stosowania aplikacji BizCRM są: zwiększenie skuteczności działań sprzedażowych, obniżenie kosztów akcji promocyjnych oraz polepszenie obsługi przed- i posprzedażnej klientów.

Złoty Bit CRMNagroda Złoty Bit CRM przyznawana jest od pięciu lat w ramach konkursu organizowanego podczas konferencji CRM GigaCon, która jest częścią cyklu największych na polskim rynku konferencji o tematyce informatycznej. Celem konkursu o Złoty Bit jest promocja najnowszych produktów i rozwiązań informatycznych wspierających pracę polskich firm i instytucji. Spośród aplikacji prezentowanych podczas konferencji uczestnicy wybierają tylko jedno rozwiązanie. W roku 2008 wyróżniony został aCRM firmy Comarch, a w tym roku nagroda przypadła w udziale firmie Possible za BizCRM.

 

 

Podczas konferencji prezentowaliśmy nie tylko CRM, ale całą platformę, której BizCRM jest jednym z elementów. BizPlatform - bo o niej mowa - cechuje się wyjątkową użytecznością dla administratorów oraz użytkowników. Spośród wielu zalet platformy osoby odwiedzające nasze stoisko szczególnie zwracały uwagę na poniższe aspekty:

  • dostosowanie programów do potrzeb klienta (graficzne i funkcjonalne)
  • integracja z dotychczas wykorzystywanym w firmie klienta oprogramowaniem
  • otwarta struktura platformy umożliwiająca etapowe wdrażanie rozwiązań i rozwój programów zgodnie z rosnącymi oczekiwaniami naszych klientów
  • darmowa technologia niewymagająca nakładów ze strony klienta

 

Więcej o platformie piszemy na stronie www.bizplatform.pl.

Złoty Bit CRM - konferencja Złoty Bit CRM - kuluary

Głównym punktem naszego wystąpienia na konferencji CRM_GigaCon była prezentacja o intrygującym tytule: "Wyklikajmy CRMa". Prezentacja miała na celu pokazać:

  • jak z aplikacji CRM uczynić narzędzie, z którego chętnie będą korzystali handlowcy w swej codziennej pracy,
  • jakie kryteria stosować przy wyborze CRMa, aby inwestycja w program zwróciła się w krótkim czasie,
  • co powinno wydarzyć się w organizacji decydującej się na wdrożenie CRMa na etapie planowania,
  • jak samodzielnie częściowo dostosować aplikację CRM do indywidualnych potrzeb organizacji.

 

Słuchacze szczególną uwagę zwrócili na element samodzielnego dopasowywania rozwiązań informatycznych do własnych potrzeb - poprzez użycie prostych w obsłudze modułów, intuicyjnego interfejsu oraz wykorzystaniu edytorów tekstu w oparciu o które możliwe są, nie tylko edycje tekstów i obrazów, ale też zmiana struktury systemu, nazewnictwa pól i modułów oraz zarządzanie użytkownikami.

Jeszcze raz dziękujemy Państwu za przybycie na naszą prezentację.

Złoty Bit CRM - prezentacja Złoty Bit CRM - prezentacja

Innowacyjna Gospodarka
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Possible Sp. z o.o.

ul. Matejki 42/3

87-100 Toruń

e-mail: info@possible.pl

fax: +48 (22) 213-88-17