Funkcjonalności

Wypróbuj BizCRM przez dwa miesiące za DARMO!Wypróbuj BizCRM przez dwa miesiące za DARMO!
  • Widok listy zamówień

  • Nowe zamówienie na podstawie oferty

  • Automatyczne pobranie danych z oferty

  • Możliwość zmian (edycji) pozycji

  • Możliwość dodania załączników np. skanu zamówienia

  • Zamówienie zapisane

  • Lista zamówień z nowym zamówieniem

 

Zamówienia

Moduł Zamówienia jest powiązany z Modułem Oferty. W celu stworzenia zamówienia dane są pobierane z oferty o określonym numerze, która została zaakceptowana przez klienta w pełnym lub w wybranym zakresie. Zamówienie będące kolejnym dokumentem po ofercie zaakceptowanej przez klienta powinno odpowiadać danym w ofercie.

Zamówienia można także przygotowywać wprowadzając dane ręcznie bezpośrednio do aplikacji. W takim przypadku użytkownik podaje w zamówieniu dane takie jak: nazwa produktu lub usługi, ilość, cena, nazwa klienta, handlowiec prowadzący itp.

Moduł generuje elektroniczny dokument zamówienia w formacie pdf, który można zapisać przy danym kliencie, wysłać mailem lub wydrukować. Zamówienia przypisane do klienta umożliwiają zarządzanie relacjami z klientami, ponieważ w jasny sposób informują o już zakupionych towarach lub usługach.

Lista zamówień zawiera informacje o numerze zamówienia, temacie, statusie, nazwie firmy, od której przyszło zamówienie. Opis konkretnego zamówienia zawiera dodatkowe informacje o osobie kontaktowej w firmie klienta, przypisanym handlowcu, statusie, terminie dostawy, cenie netto i brutto. Do zamówienia można dodawać notatki i załączać pliki. Zamówienia można dowolnie filtrować i segregować.

Innowacyjna Gospodarka
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Possible Sp. z o.o.

ul. Matejki 42/3

87-100 Toruń

e-mail: info@possible.pl

fax: +48 (22) 213-88-17