Funkcjonalności

Wypróbuj BizCRM przez dwa miesiące za DARMO!Wypróbuj BizCRM przez dwa miesiące za DARMO!

 

Mailingi

Moduł dodatkowy dostępny poza wersja standardową BizCRM. Moduł Mailing umożliwia bardzo szybkie przygotowanie i wysłanie mailowej korespondencji seryjnej do wszystkich lub wybranych firm lub/i osób kontaktowych. Moduł Mailing jest powiązany z modułami: Firmy i Osoby kontaktowe, gdzie można wybrać i dodać przyciskiem do schowka firmy lub osoby kontaktowe, do których chce się wysłać mailing. Wybrane osoby kontaktowe i firmy pojawia się one na liście mailingowej w Module Mailing. Moduł pozwala to na sprawne przeprowadzanie kampanii marketingowych oraz sprzedażowych w oparciu o dane kontaktowe zgromadzone w aplikacji BizCRM.

W Module Mailing można przygotować wiadomość w oparciu o szablony z ustalonym układem i treścią, która zostanie rozesłana do odbiorców z aktualnie przygotowanej listy mailingowej. Wszystkie wiadomości, mimo, że oparte o szablon, są personalizowane tak, by odbiorca miał poczucie, że otrzymuje informację e-mail skierowaną bezpośrednio do niego, a nie newsletter tej samej treści wysłany jednorazowo do szerokiej grupy adresatów. Maile są wysyłane pojedynczo do każdego odbiorcy a nie seryjne, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo zakwalifikowania wiadomości jako niechcianej, bo wysłanej do wielu adresatów jednocześnie.

Poprzez Moduł Mailingu mogą być automatycznie wysyłane odpowiednio przygotowane wiadomości do klientów, którzy jeszcze nie zapłacili za faktury. Mailing po wysłaniu do odbiorców zapisywany jest w historii, aby w przyszłości można było wrócić do wysłanego tekstu oraz listy odbiorców. Mail wysłany na dany adres jest automatycznie zapisywany pod danym klientem lub osobą kontaktową.

Przygotowane lub wysłane już mailingi można wyszukiwać po nazwie i datach wysłania oraz dowolnie segregować na liście.

Innowacyjna Gospodarka
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Possible Sp. z o.o.

ul. Matejki 42/3

87-100 Toruń

e-mail: info@possible.pl

fax: +48 (22) 213-88-17