Funkcjonalności

Wypróbuj BizCRM przez dwa miesiące za DARMO!Wypróbuj BizCRM przez dwa miesiące za DARMO!
  • Widok listy firm

  • Możliwość przeszukiwania z wieloma kryteriami

  • Dodawanie nowej firmy

  • Walidacja NIP (poprawność oraz unikalność w bazie BizCRM)

  • Określenie typu klienta (klient, potencjalny, partner, dostawca)

  • Uzupełnienie danych teleadresowych

  • Zapisywanie - dostępne nowe opcje (przyciski)

  • Mapa Google – lokalizacja firmy

  • System automatycznie zarejestrował kto aktualizował dane

 

Firmy

Moduł Firmy stanowi bazę firm, które z Państwem współpracują. W module firmy zostały podzielone na grupy: klienci, klienci potencjalni, dostawcy, partnerzy. Dostęp do wybranej grupy firm jest możliwy poprzez wybranie odpowiedniej pozycji z podmenu. Dostosowując aplikacje do Państwa indywidualnych potrzeb istnieje możliwość stworzenia dodatkowych grup klientów. Firmy mogą być opisane wieloma kryteriami, zgodnie z Państwa potrzebami w zakresie zarządzania klientami.

Podstawowe dane opisujące Firmy to: pełne dane teleadresowe, w tym adres rejestracyjny i korespondencyjny, numery telefonów, fax, adresy e-mail, strona WWW, dane rejestrowe: forma prawna NIP, REGON, KRS/EDG i mapa Google z lokalizacją firmy. Moduł umożliwia również opis firmy poprzez podanie wielkości obrotów, liczby pracowników opis potrzeb klienta, zestawienie zakupionych produktów lub usług, powiązania z firmami zewnętrznymi, typ klienta, status klienta, handlowiec odpowiedzialny za klienta, osoba kontaktowa u klienta i inne informacje potrzebne z punktu widzenia zarządzania klientami w Państwa firmie.

Wszystkie ww. kryteria opisujące Firmę tworząc kartę klienta i stanowią podstawowe źródło informacji o kliencie w całej aplikacji BizCRM. Poszczególne dane opisujące Firmę mogą stanowić wartości wyboru. Poprzez filtrowanie i wyszukiwanie istnieje możliwość wybrania np. tylko firm o danym statusie lub tylko firm z danego miasta.

Lista Firm zawiera podstawowe dane, według których można dokonać szybkiego posortowania firm np. po nazwie wg kolejności alfabetycznej, po handlowcach lub według innego wybranego kryterium. Z listy można także wybrać firmy, które po dodaniu do schowka pojawiają się w module mailing i może zostać do nich wysłana mailowa korespondencja seryjna.

Po wybraniu z listy jednej firmy mamy możliwość przypisać do niej osoby kontaktowe, działania, firmy powiązane, dokumenty, zapytania, oferty zamówienia i informacje podsumowujące na temat sprzedaży.

Zadaniem modułu Firmy jest zebranie danych o firmach w jednym miejscu z możliwością ich porównania i szybkiej selekcji. Moduł Firmy jest podstawowym modułem aplikacji BizCRM, w bezpośredni sposób łączący się z kolejnymi modułami.

Innowacyjna Gospodarka
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Possible Sp. z o.o.

ul. Matejki 42/3

87-100 Toruń

e-mail: info@possible.pl

fax: +48 (22) 213-88-17