Dzierżawa

Wypróbuj BizCRM przez dwa miesiące za DARMO!Wypróbuj BizCRM przez dwa miesiące za DARMO!

BizCRM można używać po zalogowaniu się przez przeglądarkę internetową z dowolnego miejsca opłacając miesięczny abonament bez konieczności zakupu licencji i inwestycji w infrastrukturę serwerową (modeli SaaS). Aplikacja daje możliwości pracy na odległość, spoza własnego biura - z biura klienta, z domu, delegacji, a nawet awaryjnie z wakacji. Wprowadzane i przetwarzane dane pozostają własnością Klienta. Wszyscy użytkownicy mają dostęp do wszystkich funkcjonalności, chyba, że administrator systemu z firmy zakupującej dostęp do BizCRM zdecyduje inaczej i nada poszczególnym użytkownikom różnym poziom dostępu.

Dzięki dzierżawie aplikacji Klient oszczędza czas i pieniądze, poprawia przepływ gotówki (cash flow) przy pełnym dostępie do potrzebnego systemu informatycznego.

Obowiązki administrowania aplikacją na serwerach, jej rozwoju, aktualizacji i pomocy technicznej są po stronie dostawcy aplikacji.

Wybranie tego modelu korzystania z aplikacji CRM pozwala Klientowi zoptymalizować koszty i rozłożyć je w czasie, dzięki czemu unika jednorazowego wysokiego kosztu w momencie zakupu aplikacji. Model SaaS zmniejsza koszta inwestycji i daje możliwość skupienia się na własnym biznesie a nie na informatyce.

Z aplikacji w modelu SaaS zwłaszcza najczęściej korzystają małe i średnie przedsiębiorstwa (MSP), gdyż znikają koszty związane z utrzymaniem systemu na własnym serwerze (zakup serwera, zapewnienie mu energii, chłodzenia oraz bezpieczeństwa fizycznego i sieciowego) oraz wydatki na utrzymanie i rozwój oprogramowania (licencje, pensja administratora i programistów).

Po stronie Possible – producenta i dostawcy BizCRM w modelu dzierżawy (SaaS) pozostają:

  • udostępnianie oprogramowania BizCRM
  • wykonywanie kopii bezpieczeństwa,
  • udostępnianie infrastruktury serwerowej umieszczonej w profesjonalnej i bezpiecznej serwerowni nadzorowanej przez administratorów 24/7 z zabezpieczeniem dysków, dostaw prądu, ppoż,
  • udostępnianie oprogramowania systemowego i bazodanowego
  • usługi administrowania i nadzoru serwerami i aplikacją
  • usługi Help Desku.

 

Do korzystania z BizCRM Klient potrzebuje tylko łącza do Internetu i przeglądarki internetowej.

BizCRM można rozbudować na indywidualne życzenie Klienta i łączyć go z innymi aplikacjami z rodziny BizPlatform: BizProject, BizDoc, BizInfo, BizHelpdesk.

Innowacyjna Gospodarka
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Possible Sp. z o.o.

ul. Matejki 42/3

87-100 Toruń

e-mail: info@possible.pl

fax: +48 (22) 213-88-17